Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

TAŠKY S HLADKÝM POVRCHEM

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH je vylepšená nová generace hladké matné střešní krytiny. 70 mikronový acrylo-uretanový nátěr se zvýšeným matným efektem a odolností je špičkou mezi lehkými hladkými střešními krytinami. EVERTECH vyniká velkou pevností a vysokou odolností proti zachytávání nečistot a růstu řas, mechů a lišejníků. EVERTECH vyrábí na Zinc-Magnesium ocelovém plechu s nátěrem na spodní straně tašky a poskytuje tak nejlepší korozní ochranu na trhu.

EVERGLAZE

TAŠKA S "GLAZUROU"

Výrazný estetický efekt a chladná elegance, které vyzařují ze střechy pokryté taškami EVERGLAZE, se prolínají s precizní kvalitou povrchové úpravy a celkovou odolností materiálu. Moderní design a propojení osobitého stylu s technickými výhodami osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

COPPO-GLAZE

GLAZOVANÁ TAŠKA VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

Novinka na trhu pro rok 2019 v sobě spojuje přednosti krytin COPPO a EVERGLAZE a vytváří tak velmi silný estetický efekt s charakterem glazované pálené krytiny.

COPPO-tech

VĚRNÝ DESIGN TRADIČNÍ STŘEDOMOŘSKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY

Skvělý elegantní vzhled tradiční krytiny s výběrem oblíbených barevných odstínů dává nové možnosti těm, kteří hledají pro svou střechu špičkový lehký materiál.

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.