Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

O nás

EVERTILE VÝROBCE OCELOVÝCH TAŠEK OD 1997

Firma Evertile byla založena v roce 1997 architektem Michalem Haščynem, který dodnes zůstává majoritním akcionářem a předsedou představenstva společnosti. Jeho vášeň pro design a inovace dala vzniknout množství nových produktů a řešení, které se často staly v oboru vzorem.

Továrna Evertile se nachází ve Mšeně, blízko Prahy. Rodinně vedená firma stojí na odborných znalostech navrhování střech a na 25 letech výrobních zkušeností. Dobře prověřená technologie a důkladný systém kontroly kvality zaručují stabilní kvalitu výrobků. Evertile pracuje pouze s nejkvalitnějšími materiály a komponenty od evropských dodavatelů. Naše inovace jsou vždy motivovány snahou dělat naše výrobky stále lépe a lépe. Naší prioritou je kvalita a vysoká estetická hodnota.

Evertile nabízí širokou škálu barev ve 3 typech vynikajících povrchových úprav a ve 4 profilech tašek. Téměř "neomezená" barevná řešení a jejich kombinace na projektové bázi mohou otevřít bránu pro kreativitu architektů.

KALKULACE A PORADENSTVÍ

V případě zájmu se Vám budeme rádi věnovat. Poradíme Vám s vhodným typem krytiny a doporučíme zaškoleného pokrývače na montáž.

Tel.: +420 720 660 166 / E-mail: info@evertile.cz

Továrna Evertile ve Mšeně


Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.