Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

O nás

EVERTILE je český výrobce, úspěšný ve světě

Ryze česká společnost Evertile byla založena v roce 1997 a od počátku se specializuje na výrobu malo-formátové ocelové střešní krytiny. Základ tvoří tašky s kamenným granulátem na povrchu. V průběhu let jsme vyvinuli také špičkové technologie hladkých povrchových úprav v matném i lesklém provedení a rozšířili nabídku na tři tvarové varianty. Evertile stál vždy u zrodu inovací v daném segmentu a mnoho našich původních řešení je dnes používáno a kopírováno ostatními výrobci.

Tisíce střech v desítkách zemí na čtyřech kontinentech prokazují již mnoho let výjimečné vlastnosti lehké střešní krytiny EVERTILE za všech klimatických podmínek. Zkušenosti z celého světa jsou i nadále využívány ke zlepšování vlastností a detailních řešení systému Evertile.


Výrobní závod ve Mšeně (u Mělníka) zpracovává nejkvalitnější suroviny z Lucemburska, Francie, Dánska a České Republiky. Spolehlivý a profesionální tým pracovníků Evertile je vždy k dispozici také v rámci bezplatného poradenství a pro rychlé a přátelské vyřízení všech zakázek.


Výrobky EVERTILE vycházejí z estetických forem tradiční architektury a obohacují je možnostmi nejnovějších materiálů a technologií. Technické nároky moderního stavitelství a náročné povětrnostní podmínky jsou výzvou, kterou rádi přijímáme, abychom prokázali, že systém Evertile překonává možnosti jiných typů střešních krytin. Našimi prioritami jsou vysoká estetická a užitná hodnota, technicky spolehlivá řešení a kvalita zpracování a surovin.

KALKULACE A PORADENSTVÍ

V případě zájmu se Vám budeme rádi věnovat. Poradíme Vám s vhodným typem krytiny a doporučíme zaškoleného pokrývače na montáž.

Tel.: +420 720 660 166 / E-mail: info@evertile.cz
Můžete nás také navštívit na stavebních výstavách STŘECHY PRAHA 2019


Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.