Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

EVERTECH EVERTECH EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH je již 20 let velmi oblíbenou a spolehlivou ocelovou střešní krytinou s matným hladkým povrchem. EVERTECH vyniká velkou pevností a odpudivostí proti zachytávání nečistot a růstu řas, mechů a lišejníků. Povrchovou úpravu nyní tvoří inovovaný nátěr s 50 mikronovou vrstvou hybridního polyuretanu. Evertech je ekologický, odolný nejnáročnějším klimatickým vlivům a s mimořádnou korozní odolností. Vytvrzený, ale stále elastický nátěr je uzpůsobený pro použití na plechové střešní tašky Evertech a díky svým vlastnostem patří mezi nejlepší ocelové střešní krytiny. EVERTECH se vyrábí na ocelovém plechu s korozní ochranou Aluzinc s životností cca 80 let.

EVERTECH nabízí elegantní moderní vzhled, propracovanost v každém detailu a 6 základních oblíbených barevných odstínů. Evertech v barvě terakota je skvělou alternativou k tradičním páleným střešním taškám a může tak zachránit rekonstrukci historicky cenných objektů s problematickou statikou. V odstínech antracit, černé nebo hnědé je zase ideální náhradou za krytinu typu eternit s obsahem azbestu. Ekologická výroba a zdravotní nezávadnost výrobku jsou v souladu s moderními požadavky a trendy ve stavebnictví.

ODLIŠNOSTI OD VELKO-FORMÁTOVÝCH KRYTIN

Jednou z mnoha výhod krytiny EVERTECH je koncept malo-formátové krytiny. Na rozdíl od velko-formátových plechových krytin, pro rozměry a tvary střechy upraví pokrývač krytinu snadno při montáži přímo na střeše. Konce šablon se na rozdíl od velko-formátů v úžlabích a kolem oken nebo vikýřů upraví ohnutím k oplechování, a tím se uzavře bok šablon proti nečistotám, sněhu a ledu. Prostřih materiálu EVERTECH je minimální i na členitých střechách a nepřesahuje 5%. Způsob připevnění tašek je jednoduchý, trvale vodonepropustný a pevný, a přitom téměř „neviditelný“. Šablony Evertech jsou baleny na palety a jedna paleta obsahuje krytinu pro 186 - 233m2 střechy. Ekonomika dopravy a manipulace s krytinou je tak bezkonkurenční.

SNÍH, VÍTR A BEZPEČNOST

Z krytiny EVERTECH snadno sjíždí sníh. To snižuje zatížení střechy v zimě, ale vyžaduje řešení bezpečnosti. Evertile nabízí originální příslušenství a více možností jak kontrolovat posuny sněhu a ledu na střeše. Krytina je bezpečná pro rychlost větru až 180 km/hod. a kroupy do průměru cca 25-50mm podle sklonu střechy (odolnost proti perforaci).

Moderní střecha vyžaduje technicky i vzhledově kvalitní řešení detailů. Proto je i pro Evertech k dispozici kompletní výběr originálních střešních doplňků - ventilace, sanitární komínky, lávky, držáky solárních panelů apod. Evertile zajišťuje školení pokrývačských firem a nabízí kontakty na autorizované partnery.

30 let záruka
Levná doprava
Moderní + odolný mechu
Nehořlavý
Nízká hmotnost
4,5 kg/m2
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Sklon střechy od 12°
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

3009
Červená
6012
Zelená
7016
Antracit
8004
Terakota
8017
Hnědá
9005
Černá

VÝHODY KRYTINY EVERTECH ZM

 • nízká hmotnost 4,5 kg/m2 (až 230 m2 na 1 paletě)
 • nehořlavost a odolnost větru do 180 km/hod.
 • odolnost drsným klimatickým podmínkám
 • ekologicky nezávadné suroviny a technologie
 • záruka 30 let
 • povrch neporůstá mechem a lišejníkem
 • rychlá montáž
 • doplňky pro precizní a funkční řešení detailů
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • alternativa keramických krytin
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - EVERTECH


Video

Další produktové řady

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

SHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.