Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

EVERGLAZEEVERGLAZEEVERGLAZE

TAŠKA S "GLAZUROU"

Výrazný estetický efekt a chladná elegance, které vyzařují ze střechy pokryté střešní krytinou EVERGLAZE, se prolínají s pevností nejkvalitnějšího ocelového plechu Aluzinc, s precizní kvalitou povrchové úpravy a celkovou odolností materiálu. Moderní design a propojení osobitého stylu s technickými výhodami osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Nová technologie povrchové úpravy je zárukou dlouhé životnosti, odolnosti, dokonalého vzhledu a silného architektonického účinku. Ve spojení s komplexním sortimentem doplňků a příslušenství získává střecha ničím nerušený vzhled a čisté zpracování detailů. Preciznost v detailech také přispívá k exkluzivnímu vzhledu střech s krytinou EVERGLAZE.

Tak jako u matné krytiny EVERTECH 2K je i vysoce lesklý EVERGLAZE opatřen polyuretanovým nátěrem s 50µm tloušťky vrstvy, aplikovaným až po tvarování tašky a vypalovaným za vysokých teplot. To je mezi běžnými plechovými krytinami nedostižný kvalitativní standard. Čtyři barvy a každá s tak silným kouzlem, že jiné nejsou třeba...

Ocelový plech s protikorozní ochranou ALUZINC, který je základem pro všechny typy střešních krytin EVERTILE, je zárukou až 6-ti násobné korozní odolnosti a životnosti ve srovnání s běžnými zinkovanými plechovými krytinami. Také EVERGLAZE je bezpečný pro rychlost větru až 180 km/hod. a kroupy do průměru 50mm nezpůsobí jeho proděravění. Pro bezpečnost pracovníků i materiálu samotného při údržbě střechy je nutné na příslušná místa instalovat pochozí prvky (nášlapné stupně a střešní lávky), aby se vyloučilo šlapání na krytinu. Toto platí i pro všechny ostatní krytiny v nabídce EVERTILE.

Také z krytiny EVERGLAZE snadno sjíždí sníh. Ten je obvykle nutné zajišťovat pomocí sněhových zachytávačů a zábran z důvodu bezpečnosti.

EVERGLAZE je neobyčejná střešní krytina. Buď Vás nadchne a nebo ji rozhodně odmítnete....ale nepřehlédnete ji!

30 let záruka
Aktaktivní vzhled
Nehořlavý
Nízká hmotnost
4,5 kg/m2
Sklon střechy
od 10°
Snadná doprava
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

Černá
Hnědá
Zelená
Červená

VÝHODY KRYTINY EVERGLAZE

 • Výrazný atraktivní vzhled glazované tašky
 • Nízká hmotnost - (4,5 kg/m²)
 • Povrchová úprava (100% polyuretan)
 • Neporůstá mechem
 • Nehořlavý a větru odolný
 • Sklon střechy od 10°
 • Ekonomický pro dopravu a manipulaci
 • Trvanlivý a odolný na horách
 • Vysoká nosnost
 • Bezpečná montáž. Se šrouby SCR-TX25 4.5x35mm vhodný pro hurikánové oblasti
 • Profesionální systém doplňků vč. systému pro montáž solárních panelů
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech 2K nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Krytiny Evertile má v nabídce většina velkoobchodů se střešními krytinami i jiným stavebním materiálem. Na některých prodejních místech ale nemají prodejci s krytinami Evertile takové zkušenosti a znalosti, aby uměli zákazníkovi poradit a navrhnout správné řešení. Stejná situace je u mnoha pokrývačů. Proto doporučujeme, střechu poptat nejprve u obchodního oddělení Evertile International s.r.o., kde Vám zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, navrhneme nejvhodnější řešení a uděláme cenovou nabídku a poskytneme kontakty na spolehlivé prodejce a montážní firmy v okolí Vaší stavby.

Vybrané realizace - EVERGLAZE


Další produktové řady

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

Q-DRIC

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

Evertile coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

COPPO-TECH

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH OPTIMA

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOUU

COPPO-GLAZE

GLAZOVANÁ TAŠKA VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.