Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

SHINGLESHINGLESHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

Střešní krytina Evertile SHINGLE je inspirována americkým stylem střešních krytin. Pravoúhlé tvary evokují vzhled skládaných bitumenových šindelů nebo břidlice, ale krytina je atraktivnější a mnohem pevnější, odolnější a trvanlivější.

Na rozdíl od asfaltových a dřevěných šindelů je SHINGLE nehořlavý a snižuje riziko šíření ohně na sousední objekty. SHINGLE je také bezpečný při silném větru, zemětřesení nebo krupobití. Evertile SHINGLE byl certifikován pro použití v hurikánových oblastech Floridy v USA.

Správně větraný střešní plášť také zlepšuje tepelnou izolaci konstrukce, zabraňuje negativním důsledkům kondenzace vlhkosti, tepelného namáhání střešní krytiny a snižuje náklady na klimatizaci nebo vytápění. SHINGLE je ideální náhradou za eternit s azbestem nebo za asfaltový šindel. SHINGLE je ekologický, recyklovatelný a ještě lehčí. Zároveň je odolnější a s významně delší životností. Nepraská mrazem, netrhá se větrem, nehoří, nerozbijí ho kroupy, neškodí živornímu prostředí a je zdravotně nezávadný.

Montáž je rychlá a pevná. Šablony se připevňují nerezovými šroubo-hřebíky nebo šrouby do vodorovných latí. SHINGLE se pokládá a kotví stejným způsobem jako ostatní krytiny systému Evertile. Krytina snese nápor hurikánu - minimálně do 180 km/ hod. i zátěž sněhovou pokrývku (do 1200kg/ m2). Je možné ji použít na sklony od 15°. Kompletní systém doplňků umožňuje rychlé a přesné zpracování detailů a zahrnuje například hřebenáče, závětrné lišty, pochozí lávky a stupně, držáky solárních panelů, ventilátory a ventilační komínky a pod. Při montáži není nutné zachovávat vertikální linie a šablony tak lze mezi jednotlivými řadami volně posouvat a dosahovat tak ještě menších prostřihů v detailech na členitých střechách.

Krytina SHINGLE také nabízí účinné tlumení hluku deště díky povrchové úpravě s kamenným granulátem. Nízkou hmotností, formátem šablon a ekonomickým balením (cca. 200m2 / 1 paleta) SHINGLE šetří dopravní náklady a usnadňuje manipulaci na stavbě.

Nehořlavý
Nízká hmotnost
6,7 kg/m2
Tlumí hluk
deště
Sklon střechy od 15°
Snadná doprava
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Tradiční vzhled
50 let záruka
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

CS101
Terakota
CS202
Antracit
CS204
Šedá stone
CS204/202
Šedá rustik
CS305
Hnědá 2 tone
CS307
Hnědá
CS404
Černá
CS506
Cihlově červená
CS507
Červená
CS608
Zelená
Brounwood
CS507-404
Červená 2 tone

VÝHODY KRYTINY SHINGLE

 • hmotnost 6,7 kg/m2
 • nehořlavost a větru-odolnost do min. 180km/hod
 • extrémně odolná náročným klimatickým podmínkám
 • ekologicky nezávadné suroviny a technologie
 • záruka až 50 let
 • povrch tlumí hluk při dešti
 • rychlá montáž
 • možnost precizní a funkční montáže detailů
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • atraktivní stylový vzhled střechy
 • zatížení sněhem až 1200 kg/m2
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - SHINGLE


Další produktové řady

Coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.