Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

EvoqEvoqEvoq

Taška s kamenným granulátem color sand

EVOQ a EVOQ ZM jsou lehké střešní tašky pro novostavby i rekonstrukce, kde je stejně důležitá nízká hmotnost i skvělý věrný vzhled taškové krytiny. Tato chytrá střešní krytina s tvarem tradiční krytiny "bobrovky" používá nejkvalitnější ocel s protikorozní ochrannou vrstvou Aluzinc a novou, ještě odolnější povrchovou úpravu. Pro ještě vyšší korozní odolnost i v agresivním prostředí je nyní v nabídce také EVOQ ZM s ochrannou vrstvou tvořenou směsí Zinc-Magnesium. Spodní strana šablon EVOQ ZM je také chráněna vrstvou organického nátěru. Systém umožňuje technicky i vzhledově kvalitní řešení detailů díky malému formátu šablon a nejširší nabídce doplňků a příslušenství na trhu.

Inovace zvyšují užitnou hodnotu všech výrobků Evertile a tím i snížení nákladů a zvýšení životnosti krytiny. EVOQ používá nový typ granulátu „Color Sand“, dovážený z Francie. Color Sand neobsahuje příměsi železa a je až o 30% barevně stálejší. Povrch krytiny má lepší mechanické vlastnosti a vyšší odolnost vůči UV záření. Vyrábí se v široké barevné škále a také v kombinacích barev (tzv.rustik).

Krytina EVOQ ZM prokazuje ještě větší odolnost v nejtvrdších klimatických podmínkách a agresivním prostředí. EVOQ je estetickou i užitnou plnohodnotnou alternativou k těžkým keramickým taškám. Životností, vzhledem i tlumením hluku deště. Na mnoha projektech přináší EVOQ řešení zdánlivě neslučitelných požadavků a tím také vysoké investiční úspory. Zejména pro střechy s nadkrokevní izolací PIR/PUR deskami je EVOQ nejlepší volbou.

Správně větraný střešní plášť také zlepšuje tepelnou izolaci konstrukce, zabraňuje negativním důsledkům kondenzace vlhkosti a snižuje náklady na klimatizaci nebo vytápění. EVOQ je ideální náhradou za eternit s azbestem nebo za asfaltový šindel. Je dokonce ještě lehčí, přitom mnohem odolnější a s mnohem delší životností. Nepraská mrazem, netrhá se větrem, nehoří, nerozbijí ho kroupy, neškodí živornímu prostředí. EVOQ je ekologický a zdravotně nezávadný materiál od výroby až po svoji funkci na střeše.

Krytina EVOQ patří mezi uživatelsky nejspolehlivější a nejpropracovanější systémy s profesionálním řešením detailů. Při montáži nerezovými šrouby SCR TX-25 byl EVOQ testován pro působení vichřice do 180km/hod. a je tedy bezpečnou volbou pro střechy v horských a exponovaných oblastech. Evoq najde výhodné uplatnění v nové individuální i developerské výstavbě a samozřejmě na většině rekonstrukcí šikmých střech.

Krytina EVOQ udivuje účinným tlumením hluku deště díky povrchové úpravě s kamenným granulátem, variabilitou na členitých střechách, nízkými náklady na dopravu a snadnou manipulací na stavbě.

Nehořlavý
Nízká hmotnost
6,5 kg/m2
Tlumí hluk
deště
Sklon střechy
od 10°
Snadná doprava
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Tradiční vzhled
50 let záruka
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

CS101
Terakota
CS202
Antracit
CS204
Šedá 2-tone
CS204/202
Šedá Rustik
CS305
Hnědá 2-tone
CS307
Hnědá
CS404
Černá
CS506
Cihlově červená
CS507/404
Červená Rustik
CS507
Červená
CS608
Zelená

VÝHODY KRYTINY Evoq

 • nízká hmotnost 6,5 - 6,9 kg/m2
 • nehořlavá a větru odolná do 180km/hod.
 • velká odolnost v náročných klimatických podmínkách
 • ekologické a zdravotně nezávadné suroviny a technologie
 • záruka až 50 let
 • povrch tlumí hluk při dešti
 • rychlá a precizní montáž v ploše i detailech
 • ZM = nejvyšší korozní odolnost na trhu
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci (186 m2 na 1 paletě)
 • vzhled tradiční taškové krytiny
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • vzhled tradičních těžkých krytin
 • zatížení sněhem až 1200 kg/m2
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - Evoq


Video

Další produktové řady

Coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

SHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.