Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

EvoqEvoqEvoq

Taška s kamenným granulátem color sand

EVOQ znamená technologickou EVOLUCI a nový standard KVALITY.

Tento produkt je pokračovatelem oblíbené tašky EVERTILE, která se vyráběla od roku 1998. EVOQ nastavuje nové standardy pro technicky i vzhledově kvalitní zpracování detailů a profesionální montáž v daném segmentu lehkých střešních krytin. Vysokou užitnou hodnotu přináší také nabídka doplňků a příslušenství a více jak dvě desetiletí zkušeností.

Technologický vývoj a inovace zvyšují užitnou hodnotu všech výrobků společnosti Evertile. V roce 2014 přišel Evertile s novým typem granulátu – Color Sand - a společně s dalšími vylepšeními vytvořil novou generaci nejoblíbenějšího produktu Evertile s názvem – EVOQ. Color Sand je původem písek a neobsahuje příměsi železa. EVOQ je barevně stálejší, povrch krytiny má lepší mechanické vlastnosti a vyšší odolnost vůči UV záření. Vyrábí se v široké barevné škále a také v kombinacích barev (tzv.rustik).

Krytina EVOQ prokazuje ještě větší odolnost v nejtvrdších klimatických podmínkách. Lehká střešní krytina EVOQ je příkladem vyváženého poměru cena - užitná hodnota. Na mnoha projektech přináší EVOQ řešení zdánlivě neslučitelných požadavků a tím také vysoké investiční úspory.

Správně větraný střešní plášť také zlepšuje tepelnou izolaci konstrukce, zabraňuje negativním důsledkům kondenzace vlhkosti a snižuje náklady na klimatizaci nebo vytápění.

Krytina EVOQ si ponechává všechny technické a montážní výhody produktu Evertile a kompletní nabídku doplňků a příslušenství. Díky menší zrnitosti granulátu jsou tašky příjemnější na manipulaci a přesnější při montáži. Nabídka doplňků a příslušenství se i nadále zdokonaluje a EVOQ tak patří mezi uživatelsky nejspolehlivější a nejpropracovanější systémy s profesionálním řešením detailů.

Při montáži nerezovými šrouby SCR TX-25 (4,5 x 35 mm) byl EVOQ testován pro použití v hurikánových oblastech a je odolný větru do 180 km/hod. Pevnost materiálu také zaručuje mechanickou odolnost proti proděravění kroupami až do 50mm v průměru.

Krytina EVOQ udivuje účinným tlumením hluku deště díky povrchové úpravě s kamenným granulátem, variabilitou na členitých střechách, nízkými náklady na dopravu a snadnou manipulací na stavbě.

Nehořlavý
Nízká hmotnost
6,5 kg/m2
Tlumí hluk
deště
Sklon střechy
od 10°
Snadná doprava
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Tradiční vzhled
50 let záruka
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

CS101
Terakota
CS202
Antracit
CS204
Šedá 2-tone
CS204/202
Šedá Rustik
CS305
Hnědá 2-tone
CS307
Hnědá
CS404
Černá
CS506
Cihlově červená
CS507/404
Červená Rustik
CS507
Červená
CS608
Zelená

VÝHODY KRYTINY Evoq

 • nízká hmotnost 6,5 kg/m2 (186 m2 na 1 paletě)
 • nehořlavá a větru odolná do 180km/hod.
 • extrémně odolná náročným klimatickým podmínkám
 • ekologicky nezávadné suroviny a technologie
 • záruka až 50 let
 • povrch tlumí hluk při dešti
 • rychlá montáž
 • možnost precizní a funkční montáže detailů
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • vzhled tradičních těžkých krytin
 • zatížení sněhem až 1200 kg/m2
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - Evoq


Další produktové řady

Evertile Coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

Q-DRIC

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

COPPO-TECH

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH OPTIMA

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERGLAZE

TAŠKA S "GLAZUROU"

COPPO-GLAZE

GLAZOVANÁ TAŠKA VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.