Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

COPPOCOPPOCOPPO

VĚRNÝ DESIGN TRADIČNÍ STŘEDOMOŘSKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY

Styl, jedinečnost a elegance jsou někdy důležitým faktorem při výběru střešní krytiny. A někdy je čas udělat něco jinak, než jak to dělají ostatní. Proto EVERTILE stvořil střešní tašku COPPO. Již v roce 2007 jako první na světě uvedl na trh lehkou ocelovou střešní krytinu s autentickým designem tradiční středomořské střešní tašky - COPPO. Lze tak dosáhnout vzhledu typické středomořské architektury a minimálně zatížit stavební konstrukce, ať už u nových projektů nebo rekonstrukcí, přidat pevnost, trvanlivost a houževnatost materiálu - ocelového plechu a propracované doplňky pro všechny detaily střechy. Barevná řešení a provedení Evertile COPPO jsou dodnes jedinečná a COPPO si získává stále větší oblibu u zákazníků po celé Evropě i na dalších kontinentech.

Zejména dekory Sienna a Verona jedinečným způsobem - prolínáním tří různých barev granulátu - vytvářejí věrný dojem časem omšelé krytiny. Rekonstrukce nebo i nová střecha s krytinou COPPO tak skvěle zapadne do historické zástavby. V široké paletě barev a jejich kombinací vzniká prostor pro tvůrčí hru s architekturou stavby a výsledným efektem.

Kamenný granulát COLOR SAND nejen dotváří vzhled a „dojem“ tradiční tašky, ale umí také tlumit hluk deště. Zejména při rekonstrukcích může tato krytina mnohonásobně snížit zatížení konstrukcí bez újmy na hodnotě a vzhledu stavby.

COPPO je možné montovat na latě. Doplňky a konstrukční detaily jsou přizpůsobené také pro použití v oblastech s chladným podnebím a sněhovou pokrývkou. Evertile COPPO je odolnější a pevnější než originál z pálené hlíny a přitom osobitě krásná! Jednotlivé šablony COPPO jsou pevně spojeny s krovem a vytvářejí tak kompaktní střešní plášť bezpečný při vichřicích nebo zemětřeseních.

Evertile COPPO je určen zákazníkům, kteří mají styl, vysoké nároky a odvahu dělat věci jinak, než ostatní.

Nehořlavý
Nešlapat na krytinu
Nízká hmotnost
7,0 kg/m2
Tlumí hluk
deště
Sklon střechy
od 10°
Snadná doprava
Středomořský
styl
Ventilace střechy vyžadována
50 let záruka
Zatížení sněhem až 600 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma.
Poptávka

Verona
Sienna
CS 101
Terakota
CS 202
Antracit
CS 204
Šedá -2 tone
CS 305
Hnědá - 2 tone
CS 307
Hnědá
CS 404
Černá
Brownwood
CS 507
Červená
CS 608
Zelená

VÝHODY KRYTINY COPPO

 • hmotnost 7,0 kg/m2
 • nehořlavá a větru odolná
 • jedinečná barevná řešení
 • 50 let záruka
 • tradiční středomořský styl
 • povrch tlumí hluk při dešti
 • rychlá montáž
 • možnost precizní a funkční montáže detailů
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • montáž na latě nebo na bednění
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - COPPO


Video

Další produktové řady

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

SHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.