Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

COPPO-GLAZECOPPO-GLAZE

GLAZOVANÁ TRADIČNÍ STŘEDOMOŘSKÁ STŘEŠNÍ TAŠKA

Novinka na trhu pro rok 2019 v sobě spojuje přednosti krytin COPPO a EVERGLAZE a vytváří tak velmi silný estetický efekt s charakterem glazované pálené krytiny. Skvělý elegantní vzhled tradiční krytiny ve stylu pravé středomořské tašky s výběrem exkluzivních barevných odstínů s vysokým leskem přináší řešení pro náročné investory, kteří hledají pro svou střechu spojení osobitosti a extravagance se špičkovým lehkým materiálem. Ve srovnání s pálenou krytinou bude hmotnost víc jak 10x nižší.

S krytinou COPPO-GLAZE se nemusíte v běžných podmínkách obávat růstu mechů a lišejníků.

Také COPPO-glaze je možné montovat na latě i na bednění pomocí speciálních plastových patek. Doplňky a konstrukční detaily jsou přizpůsobené také pro použití v oblastech s chladným podnebím a sněhovou pokrývkou.

30 let záruka
Levná doprava
Nehořlavý
Neporůstá
mechem
Nízká hmotnost
4,8 kg/m2
Středomořský
styl
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Zatížení sněhem až 600 kg/m2
30 let záruka
Moderní + odolný mechu
Nehořlavý
Nešlapat na krytinu
Nízká hmotnost
4,5 kg/m2
Sklon střechy
od 10°
Snadná doprava
Středomořský
styl
Zatížení sněhem až 600 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma.
Poptávka

Černá
Hnědá
Zelená
Červená

VÝHODY KRYTINY COPPO-GLAZE

 • hmotnost 4,8 kg/m2
 • nehořlavá a větru odolná
 • 4 oblíbené barvy
 • 30 let záruka
 • tradiční středomořský styl
 • odolná proti porůstání mechem a lišejníkem
 • rychlá montáž
 • možnost precizní a funkční montáže detailů
 • minimální odpad na členitých střechách
 • nízké náklady na dopravu a manipulaci
 • montáž na latě nebo na bednění
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Další produktové řady

Coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

SHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERGLAZE

TAŠKA S "GLAZUROU"

COPPO-tech

VĚRNÝ DESIGN TRADIČNÍ STŘEDOMOŘSKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.