Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

ALUTECHALUTECHALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ TAŠKA

Hliníková střešní krytina ALUTECH má tvar připomínající oblíbené střešní krytiny ve tvaru bobřího ocasu a vyznačuje se extrémně nízkou hmotností (jen 2,4 kg/m2). Povrchovou úpravu tvoří vrstva elegantního texturovaného polyesteru. Přirozenou výhodou hliníkových střešních tašek ALUTECH je nulové riziko koroze. Alutech si zachovává mnoho technických výhod krytin EVERTILE, ale má menší pevnost a nosnost a neumožňuje ani omezený pohyb lidí po střeše. Proto je nutné dodržovat montážní postup a dopředu myslet na bezpečnostní a servisní nášlapné stupně a lávky u komínů, antén a solárních panelů.

ALUTECH spojuje moderní nároky na střešní krytinu s tradičním vzhledem a je vhodný i do prostředí s agresivními látkami (sůl, čpavek, a pod.). Jako všechny krytiny systému Evertile umožňuje propracované řešení detailů střechy a snadnou dopravu a montáž. Na rozdíl od velkoformátových plechových krytin se rozměrům střechy přizpůsobí při montáži přímo na střeše. ALUTECH minimalizuje prostřih materiálu na členitých střechách.

ALUTECH se nabízí ve čtyřech nejprodávanějších barvách.

Z krytiny ALUTECH snadno sjíždí sníh. Je možné použít sněhové zachytávače a další doplňky systému Evertile. Krytina se montuje na latě a není pochozí mimo nášlapné stupně a lávky. ALUTECH je možné použít na střechy se sklonem větším než 15° (podle sněhového zatížení).

ALUTECH se vyrábí z hliníkového plechu v tloušťce 0,70mm s povrchovou úpravou 25 μm. Záruka na funkčnost krytiny je 50 let.

Levná doprava
Nehořlavý
Neporůstá
mechem
Nešlapat na krytinu
Nízká hmotnost 2,4 kg/m2
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
50 let záruka
Sklon střechy od 15°
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

3011
Červená
8017
Hnědá
7016
Antracit
9005
Černá

VÝHODY KRYTINY ALUTECH

  • hmotnost 2,4 kg/m2
  • nehořlavost
  • odolnost klimatickým vlivům
  • větru-odolnost
  • 50 let záruka
  • moderní vzhled
  • rychlá montáž
Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Pošlete Vaši poptávku obchodnímu oddělení Evertile International s.r.o. Zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, zodpovíme základní dotazy a podle místa určení poskytneme kontakty na prodejce, pokud máme ve Vaší zemi zastoupení. V některých zemích stále ještě hledáme nové distributory a oficiální zástupce a dovozce. V takovém případě můžeme nabídnout skvělé podmínky, pro dlouhodobou spolupráci.

Vybrané realizace - ALUTECH


Video

Další produktové řady

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

SHINGLE

OCELOVÝ ŠINDEL S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOR SAND

Coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

EVERTECH

TAŠKA S HLADKOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

Navštivte nás:

Copyright © 2019. All Rights Reserved. Designed by Studiografix.