QUADRIC

QUADRIC
TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM COLOUR SAND

Krytina QUADRIC je žhavou novinkou v nabídce Evertile. Design QUADRIC je inspirován americkým stylem střešních krytin. Pravoúhlé tvary evokují vzhled skládaných bitumenových šindelů, avšak jsou mnohem plastičtější, pevnější, odolnější a elegantnější.

Krytina QUADRIC je nejnovější výrobek v portfoliu EVERTILE. Quadric design je inspirován americkým stylem střech z šindelů a břidlice, ale vytváří výraznější 3D efekt a vyznačuje se velkou pevností a trvanlivostí při zachování minimální hmotnosti. Na rozdíl od bitumenových a dřevěných šindelů je Quadric nehořlavý. Quadric je také bezpečný i při silném větru nebo zemětřesení.

Montáž je rychlá a jednoduchá a tašky se připevňují nerezovými šroubo-řebíky do vodorovných latí. QUADRIC se pokládá a kotví stejným způsobem jako ostatní krytiny systému Evertile. Krytina snese vysoké větrné zatížení i sněhovou pokrývku. Je možné ji použít na sklony od 15°. Kompletní systém doplňků umožňuje rychlé a přesné zpracování detailů a zahrnuje například pochozí lávky, sněhové zachytávače, držáky solárních panelů, ventilárory a ventilační komínky a pod.

Kolik tašky QUADRIC stojí?

Spočítejte si, kolik tašek budete potřebovat na pokrytí vaší střechy s naším kalkulátorem.

HMOTNOST NEHOŘLAVOST ODOLNOST VĚTRUVZDORNOST ZARUKA_50 TICHAQUADRIC
Taška s kamenným granulátem Colour Sand