Výhody kvalitní plechové střešní krytiny

Plechová střešní krytina, je velmi elegantní, především díky své barevné pestrosti a tvarové dispozici. Plechová střešní krytina je několikrát lehčí než klasická tvrdá skládaná střešní krytina. Zároveň dokáže skvěle ochránit před každou povětrnostní hrozbou.

Nabídka plechových střešních krytin je v dnešní době vzrůstající. Zároveň se zvyšuje i kvalita plechové střešní krytiny, a její povrchové úpravy. Střešní krytiny plechové se dělí zpravidla do tří základních skupin a to na trapézové, falcované nebo tzv. alukrytové šablony.

Plechová střešní krytina a její využití

Díky lehkosti plechu, je plechová střešní krytina vhodná pro rychlou a jednoduchou montáž. Vysokou trvanlivost předurčuje pozinkování, typ materiálu a povrchové úpravy. Zcela bezúdržbová plechová střešní krytina je tak odolná vůči výskytu mechů či lišejníků.

Výhody plechové střešní krytiny

Vlastností a výhod plechových střešních krytin je mnoho. Velmi lehká střecha, díky materiálu z kterého je vyrobena, je výhoda pro stavbu samotnou. Plechová střešní krytina může nabídnout řadu různých barev a společně s možností různých tvarů, je plechová střešní krytina ideální k věrohodnému napodobení střešních tašek, břidlicové krytiny nebo i dřevěné došky. To je největší důvod, proč může plechová střecha zaujmout každého.

Při koupi plechové střešní krytiny je dobré znát podmínky záruk, tloušťku plechu, povrchové úpravy, ale také technické vlastnosti. Plechové střešní krytiny se vyznačují vysokou trvanlivostí a levnější instalací především díky své lehkosti.


EVERTILE
ukázky naší práce

  • EVERTILE_EVERGLAZE_0001
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0002
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0003
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0004
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0005
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0006
  • EVERTILE_EVERGLAZE_0007