EVERTILE je český výrobce, úspěšný ve světě

Tisíce střech v desítkách zemí na čtyřech kontinentech prokazují výjimečné vlastnosti lehké střešní krytiny EVERTILE za všech klimatických podmínek. Tato zkušenost a 50 letá záruka dávají potřebnou jistotu dobré volby a výhodné investice.

Už 20 let vyrábí EVERTILE ocelové střešní krytiny s povrchovou úpravou s kamenným granulátem, inspirované tradičními tvary a barvami, ale s výhodami technologií 21. století a možnostmi širokého využití na střechy s nejvyššími požadavky. Velkou pozornost věnujeme designu a inovacím, klademe maximální důraz na kvalitu výrobků a poskytování zákaznického servisu.

Výrobky EVERTILE vycházejí z estetických forem tradiční architektury a obohacují je možnostmi nejnovějších materiálů a technologií. Technické nároky a povětrnostní podmínky jsou zkouškou, kterou kvalitní krytina musí projít bez zaváhání. Nejtvrdší podmínky v podobě skandinávské či ruské zimy, afrických tropických lijáků, sněhové zátěže v horách nebo vichřic a krupobití již mnohokrát potvrdily výjimečnou odolnost a trvanlivost technologie ocelových lehkých tašek.

Prohlédněte si naší nabídku produktů.

BĚŽNÁ STŘECHA NA JEDNÉ PALETĚ HMOTNOST OD 4,5 KG/M2 KOTVENÍ NEREZOVÝMI HŘEBY RYCHLÁ MONTÁŽ NEHOŘLAVOST NOSNOST AŽ 1200 KG/M2 SROVNATELNÁ HLUČNOST S TĚZKOU KRYTINOU TRADIČNÍ VZHLED VĚTRUVZDORNOST ZÁRUKA AŽ 50 LET