Lehká střešní krytina - pořiďte si ji i vy!

Pokud hledáte spolehlivou, estetickou a lehkou střešní krytinu, pak je pro vás plechová střešní krytina nejvhodnějším kandidátem. Plechová střešní krytina je velmi lehká, až desetkrát lehčí než klasická tvrdá skládaná střešní krytina.

Pro svoje vlastnosti, je tato lehká střešní krytina na trhu stále oblíbenější. Její nabídka se zvyšuje a to především díky lehkosti, technickým vlastnostem, ale i díky nabídce širokého výběru tvarů a libovolných odstínů barev.

Výběr lehké střešní krytiny

Výběr barev a tvarů pomáhá lehké střešní krytině z plechu napodobit jakoukoli jinou známou střešní krytinu, ať už se jedná o dřevěné došky, nebo břidlicový styl či klasické střešní tašky. Vše dokáže napodobit lehká střešní krytina díky možnosti lisování plechu.

Kvalita lehké střešní krytiny spočívá i v její vysoké trvanlivosti a skvělé ochraně proti povětrnostním podmínkám. Další výhodou plechové lehké střešní krytiny je také její minimální nárok na údržbu, je odolná vůči lišejníkům, houbám a jiným znečištěním.


EVERTILE COPPO
DESIGN VĚRNÝ ITALSKÉ TRADICI

  • EVERTILE_COPPO_0001
  • EVERTILE_COPPO_0002
  • EVERTILE_COPPO_0003
  • EVERTILE_COPPO_0004
  • EVERTILE_COPPO_0005
  • EVERTILE_COPPO_0006
  • EVERTILE_COPPO_0007

Výběr lehké střešní krytiny

Kvalitu můžete sledovat především v technických listech dané střešní krytiny. Při koupi potřebujete znát nejen to, ale zároveň i tloušťku a povrchové úpravy plechu, z kterých lehká střešní krytina je.

Lehká střešní krytina šetří tíhu vaší stavby, zároveň je jednoduchá, bezúdržbová, má spoustu možností a může se pyšnit svou vysokou trvanlivostí i pestrostí barev.


Charakteristika lehké střešní krytiny

Naše vyrobky neustále inovujeme a zdokonalujeme tak, abyste dostali opravdu kvalitní vyrobky. I když je střešní krytina lehká, má dlouhou životnost a vyjimečnou odolnost. Samozřejmostí je barevná stálost a odolnost vůči UV záření. Odolnost lehké střešní krytiny od EVERTILE byla prověřena v extrémních podmínkách subsaharské Afriky, ale také na Sibiři a ve Skandinávii. Byla tedy vystavena extrémnímu slunečnímu žáru, lijákům, přívalům sněhu i bouřím. Staňte se i Vy jedním z našich spokojenych zákazníků. Střecha Vám bude sloužit velmi dobře a velmi dlouhou dobu.