Hliníkové střešní tašky

Společnost EVERTILE vyrábí také maloformátovou střešní krytinu z čistého hliníku. Povrchová úprava dává taškám krásný a elegantní vzhled profilu tradičních tašek. Hlavní výhodou hliníkových střešních tašek je jejich nízká hmotnost. Průměrně je to pouze 2, 9 kg/m2. Díky tomu je snadná doprava i manipulace s materiálem. Materiál samotný je nehořlavý, extrémně odolný, větruvzdorný a poskytujeme na něj záruku až 30 let.

Hliníkové krytiny pro omezení výskytu mechu

Výskyt mechu na střeše patří mezi nejčastější otázky a problémy zákazníků. Obecně lze říct, že řasy a mechy, často i lišejníky se mohou uchytit kdekoli, kde k tomu mají podmínky. Potřebují jen trochu usazeného prachu nebo nečistot, vlhkost a co nejméně UV záření (ideální je severní strana střechy). Nejméně se mechy vyskytují na plechových hladkých krytinách. Materiál nemá póry, kam by mohly prorůstat organizmy a na hladkém povrchu se méně zachytávají nečistoty a prach. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii a zvolte si třeba právě hliníkové střešní krytiny . Doporučujeme zvážit celkovou koncepci rekonstrukce či stavby střechy. Vyplatí se Vám investovat do kvalitních materiálů a kvalitní práce. Nenechte se zlákat levným provedením, ve většině případů pak musíte do střechy znovu investovat již během několika málo let.


Vlastnosti hliníkovych střešních tašek

Hliníkové plechy pro střešní tašky se skládají převážně z hliníku. Slitina dále obsahuje ještě mangan a hořčík. Tento materiál je velmi odolny vůči sněhu, dešti i větru. Nejstarší hliníkové střechy pocházejí z konce 19. století a stále dobře slouží. A co se tyče hlučnosti, které se lidé obávají ve spojitosti s plechem, nemusíte se vůbec obávat. Akustické poměry střechy závisí zejména na správně provedené tepelné izolaci. Odhlučnění střechy dosáhnete správnou montáží a skladbou střešního pláště. Při odborné montáži hliníkovych střešních tašek můžete využít až 50-ti letou záruku. Zeptejte se nás na konkrétní podmínky, budeme se Vám rádi věnovat.