COPPO

EVERTILE COPPO
VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ ITALSKÉ TAŠKY

Někdy je čas udělat něco jinak, než jak to dělají ostatní. EVERTILE již v roce 2007 jako první na světě uvedl na trh lehkou ocelovou tašku s věrným designem italské tradiční tašky - COPPO. Barevná řešení a provedení Evertile COPPO je dodnes jedinečné a získává si stále větší oblibu u zákazníků po celé Evropě i na dalších kontinentech.

Evertile COPPO je lehká střešní krytina s věrným tvarem a vzhledem tradičních středomořských tašek. Může být i lehkou alternativou k tradičním tvarům tašek používaných ve střední Evropě. Evertile COPPO je odolnější a pevnější než originál z pálené hlíny a přitom osobitě krásná!

Zejména dekory Sienna a Verona jedinečným způsobem vytvářejí věrný efekt kouzelného „zubu času“. V široké paletě barev evertile vzniká prostor pro tvůrčí hru s architekturou stavby.

Kamenný granulát nejen dotváří vzhled a „dojem“ tradiční tašky, ale umí také tlumit hluk deště. Zejména při rekonstrukcích může tato krytina mnohonásobně snížit zatížení konstrukcí bez újmy na hodnotě vzhledu stavby.

Evertile COPPO je určen zákazníkům, kteří mají styl, vysoké nároky a odvahu dělat věci jinak, než ostatní.

Kolik tašky EVERTILE COPPO stojí?

Spočítejte si, kolik tašek budete potřebovat na pokrytí vaší střechy s naším kalkulátorem.

HMOTNOST 6,7 NEHOŘLAVOST VĚTRUVZDORNOST ZARUKA_50 TRADIČNÍ MONTÁŽ NOSNOST 600EVERTILE COPPO
DESIGN VĚRNÝ ITALSKÉ TRADICI